Máme rádi...když se máte rádi, pěkné věci, krásné momenty, léto, krajku, zapadající sluníčko, lásku, spontánnost, hezkou muziku, společnost, naší práci...
 
A rádi přinášíme radost ostatním...

Uděláme tedy vše pro to, abyste si svůj svatební den užili s maximální důvěrou, že vše důležité bude zvěčněno.

Během svatebního dne Vás nebudeme nutit do strojených pozic a uměle vytvořených situací.    
Raději zachycujeme přirozené momenty, pocity a atmosféru celého dne. Pracujeme dokumentárním způsobem, snažíme se nerušit dění, které se právě odehrává. Zároveň se nebojíme vstoupit do děje a oslovit přítomné. Práce s lidmi nás opravdu baví, užíváme si společnost a všechny zajímavé momenty,
které ke svatebnímu veselí patří. Skutečně nás naplňuje, že můžeme skrze video a fotografii přinášet radost  a zprostředkovat vzpomínky na tak důležitý den Vašeho života.

Naše práce nás nejen baví, ale jsme v tomto oboru  také vystudovaní.  Můžete si být proto jistí, že se svěřujete do rukou profesionálnímu týmu.

Jsme součástí Studia Petrohrad (www.studiopetrohrad.cz), které se zabývá grafickým designem, reklamou, fotografií, fotografickou postprodukcí, videem, webdesignem a programováním. Disponujeme veškerou potřebnou technikou i vlastním ateliérem.

fotografie |  MgA. Lucie Pumprová , BcA. Petr Polák
video | www.janabuskova.com