www.janabuskova.com 

VERONIKA & KAMIL | LETOHRÁDEK SVATÝ VOJTĚCH

28-05-2015

Verunka a Kamil jsou zázrakem. Příjemným, velkým a jedním z těch nejmilejších. Jsou zázrakem toho, jak se dva lidé mohou setkat na tom nejméně pravděpodobném místě a patřit k sobě tak neomylně až vám z toho naskakuje husí kůže všude po těle. Jsou důkazem toho, že když někdo své štěstí hledá, dříve nebo později ho zkrátka najde. A to přináší nejen velkou úlevu, ale také radost a inspiraci...

JITKA & PAVEL | STATEK ÚJEZD U KLATOV

06-06-2014

S Jíťou a Pavlem jsem se sešla poprvé na jaře nad domácí zázvorovou limonádou. Už na schůzce jsem si nemohla nevšimnout letmých a zamilovaných pohledů, pohlazeních a jemných úsměvů, které si Jíťa s Pavlem vyměňovali. Působili jako jedna bytost, naprosto dokonale naladěni jeden na druhého. Čas s nimi plynul tak rychle, že jsem si až po konci naší schůzky všimla, kolik hodin uběhlo a na tváři jsem měla úsměv, kterého jsem se nemohla jen tak zbavit. Pavel je totiž velký komik a jeho svižný humor dostane snad každého.

V červnu se s Pavlem a Jíťou potkávám znovu na krásném statku v Újezdě u Klatov. Čeká nás den plný emocí, radosti, lásky a dojetí. Sama se dojímám hned několikrát, naprosto bez varování. Když jste totiž v jejich blízkosti, dokonale vás jejich vztah zaplaví obrovskou radostí a blahem. Jíti majestátnost, laskavost, pozornost nejen k Pavlovi, ale ke všem ostatním, ji činí opravdovou královnou v tomto uspěchaném světě...Veselý a charismatický Pavel stojící pevně Jítě při boku je neustále pozorný a milující snad ve všech momentech jejich krásného svatebního dne...

Ze srdce bych nám všem přála tak inspirativní a naplněný vztah, do kterého jsem měla tu čest alespoň na chvíli nahlédnout.
Jíťo a Pavle, opravdu se vás nedá nabažit...přirostli jste mi k srdci a doufám, že budete mít ve vašich srdcích památku na váš velký den prostřednictvím videa, které vám posílám.

Děkuji vám ♥

KRISTÝNA & VLASTÍK | HÁJ VE SLEZSKU

16-05-2014


Kristýnku a Vlastíka jsme poprvé potkaly v pražské kavárně, u čerstvě pražené silné kávy a domácích zákusků. Nemohlo to začít lépe.
O pár týdnů později a několik set kilometrů dál se potkáváme znovu.
Venku prší o sto šest, ale Vlastík nás vítá s úsměvem na tváři. Jeho nepřestávající humor odolává i deštivé předpovědi. Když nás pak v nádherně nazdobeném sále, kde probíhají poslední přípravy, vítá nejbližší rodina a Vlastíkova maminka slovy: ,,Dobrý večer, slečny, dáte si karbenátek? Chleba, hořčice... A něco k pití?" máme pocit, že jsme ve svatebním ráji.
Nejen, že Vlastík s Kristýnkou nám připadají jako "Pár roku" ale to vše kolem?
Ta nádhera do detailu připravená...?
Loučíme se s budoucími novomonaželi s tím, že přes noc budeme všichni čarovat a přát si lepší počasí.
A po probuzení...?
Vlastík prý čaroval poctivě. Déšť tedy poslušně ustává přesně v těch chvílích, kdy je to nejvíce vítáno a všichni si celý den užívají plnými doušky.
Stejně jako my, s úsměvem na tváři a pohlazením na duši.

Během dne se odehraje tolik momentů, kdy máme slzy na krajíčku...
 
Vlastík (ke svému vlastímu překvapení) dojatý k slzám, když poprvé vidí Kristýnku před oltářem...
Proslov svědků během obřadu...
Video překvapení, kde rodiče novomanželů vyprávějí o jedinečném, krásném vztahu svých dětí...
Básnička od malé sestřičky...
 
Kristýnko a Vlastíku.
Děkujeme.
 
Za celý den s Vámi. Za radost do těch dalších.
A za inspiraci, kterou rozdáváte všem okolo sebe.
 
Děkujeme!


Ps: máte kolem sebe skvělé lidi!